MÖBLER / Bord / Fällbord 15663290
nr 1566 3290
Fällbord
björk, 1900-tal. Diameter: 75. Höjd: 69 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:55:59
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Fällbord
Kondition: slitage
nr 1566 3290
Fällbord
Kondition: slitage
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 25 september 2023 |